Fínska sauna

Fíni poznajú tajomstvo kvalitnej regenerácie tela a mysle už celé stáročia, inšpirujte sa aj Vy a nechajte na seba blahodarne pôsobiť účinky fínskej sauny u nás. Fínska sauna má priaznivé účinky na naše zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať a slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej stránke.

Vodná postel

Vášmu vystresovanému telu i duši je potrebné darovať pokoj a uvolnenie. V odborných kruhoch je dávno uznávané lekármi, psychoterapeutmi a odborníkmi na spánok, že vhodná posteľ s odstupom času priniesla najlepšie výsledky. Rozdiel cítite, už keď sa položíte na vodnú posteľ. Okamžite pocítite niečo nezvyčajné. Neexistuje odpor medzi telom a matracom a celé Vaše svalstvo sa môže úplne uvoľniť. Vy sa prebudíte osviežení a oddýchnutí, čo ostro kontrastuje s našimi pocitmi pri vstávaní z postele bežného typu.

Infrasauna

Infrasauny prehrievajú ľudský organizmu s cieľom zlepšiť prekrvenie jednotlivých partií tela a stimulovať potenie, pri ktorom sa spolu s kvapkami potu z našej telesnej schránky vyplavujú toxické látky, ťažké kovy, karcinogény, nikotín a mnoho ďalších škodlivín. Intenzívne prekrvenie všetkých orgánov a pohybového aparátu zase zlepšuje látkovú výmenu v tele, v dôsledku čoho dochádza k dôkladnej očiste a obnove organizmu, ustupuje únava, zvyšuje sa fyzická a intelektuálna výkonnosť a tiež odolnosť proti chorobám.

Apartmán číslo 1

 

V tomto klimatizovanom apartmáne o rozlohe 64 m2 sa nachádza fínska sauna. Z okien sa Vám naskytne panoramatický výhľad na mestskú časť. Vo vybavení apartmánu nechýba drevená podlaha, krb, LED TV, gauč, veľká manželská posteľ, vybavená kuchynka s chladničkou, mikrovlnou rúrou, a umývačkou riadu, jedálenský stôl so štyrmi stoličkami. Interiér apartmánu vkusne dopĺňajú živé kvety a doplnky. Otvorená kúpeľna prepojená priamo s apartmánom ponúka podlahové kúrenie, sprchovací kút, dve umývadlá, veľkú vaňu pre dve osoby. V apartmáne je našim hosťom k dispozícii aj luxusná hotelová kozmetika a papuče.

Cena od 90,- EUR pre dve osoby/noc

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Obsah tejto stránky vyžaduje novšiu verziu Adobe Flash Player

Get Adobe Flash player

 

Kliknite pre otvorenie formulára Rezervácia