Fínska sauna

Fíni poznajú tajomstvo kvalitnej regenerácie tela a mysle už celé stáročia, inšpirujte sa aj Vy a nechajte na seba blahodarne pôsobiť účinky fínskej sauny u nás. Fínska sauna má priaznivé účinky na naše zdravie. Je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať a slúži na regeneráciu a celkový oddych po fyzickej aj psychickej stránke.

Vodná postel

Vášmu vystresovanému telu i duši je potrebné darovať pokoj a uvolnenie. V odborných kruhoch je dávno uznávané lekármi, psychoterapeutmi a odborníkmi na spánok, že vhodná posteľ s odstupom času priniesla najlepšie výsledky. Rozdiel cítite, už keď sa položíte na vodnú posteľ. Okamžite pocítite niečo nezvyčajné. Neexistuje odpor medzi telom a matracom a celé Vaše svalstvo sa môže úplne uvoľniť. Vy sa prebudíte osviežení a oddýchnutí, čo ostro kontrastuje s našimi pocitmi pri vstávaní z postele bežného typu.

Infrasauna

Infrasauny prehrievajú ľudský organizmu s cieľom zlepšiť prekrvenie jednotlivých partií tela a stimulovať potenie, pri ktorom sa spolu s kvapkami potu z našej telesnej schránky vyplavujú toxické látky, ťažké kovy, karcinogény, nikotín a mnoho ďalších škodlivín. Intenzívne prekrvenie všetkých orgánov a pohybového aparátu zase zlepšuje látkovú výmenu v tele, v dôsledku čoho dochádza k dôkladnej očiste a obnove organizmu, ustupuje únava, zvyšuje sa fyzická a intelektuálna výkonnosť a tiež odolnosť proti chorobám.

Apartmány

 

Apartmán číslo 1

V tomto klimatizovanom apartmáne o rozlohe 64 m2 sa nachádza fínska sauna. Z okien sa Vám naskytne panoramatický výhľad na mestskú časť. Vo vybavení apartmánu nechýba drevená podlaha, krb, LED TV, gauč, veľká manželská posteľ, vybavená kuchynka s chladničkou, mikrovlnou rúrou, a umývačkou riadu, jedálenský stôl so štyrmi stoličkami. Interiér apartmánu vkusne dopĺňajú živé kvety a doplnky. Otvorená kúpeľna prepojená priamo s apartmánom ponúka podlahové kúrenie, sprchovací kút, dve umývadlá, veľkú vaňu pre dve osoby. V apartmáne je našim hosťom k dispozícii aj luxusná hotelová kozmetika, papuče a župan.

Cena od 99,- EUR pre dve osoby/noc

Kliknutím na názov, alebo obrázok prejdete na detail apartmánu a flash prezentáciu.

 

Apartmán č. 1

 

Apartmán číslo 2

Apartmán číslo 2 je najväčší z našich apartmánov, má rozlohu až 69 m2, je klimatizovaný a nachádza sa v ňom veľká vodná posteľ s nastaviteľnou teplotou a rozmermi 200x220 cm. Okrem postele Vám na relax poslúži aj oddychové lehátko a Playstation 4. Ďalej je tu krb,drevená podlaha, LED TV, gauč, vybavená kuchynka s chladničkou, mikrovlnou rúrou, a umývačkou riadu, jedálenský stôl so štyrmi stoličkami. Interiér apartmánu vkusne dopĺňajú živé kvety a doplnky.  Otvorená kúpeľna prepojená priamo s apartmánom ponúka podlahové kúrenie, sprchovací kút, dve umývadlá, veľkú vaňu pre dve osoby. V apartmáne je našim hosťom k dispozícii aj luxusná hotelová kozmetika, papuče a župan.

Cena od 79,- EUR pre dve osoby/noc

Kliknutím na názov, alebo obrázok prejdete na detail apartmánu a flash prezentáciu.

Apartmán č. 2

 

Apartmán číslo 3

Apartmán s rozlohou 66 m2 je vybavený infrasaunou, drevenou podlahou a klimatizáciou. K vybaveniu apartmánu patrí krb, LED TV, gauč, manželská posteľ, minibar, vybavená kuchynka s chladničkou, mikrovlnou rúrou, a umývačkou riadu, jedálenský stôl so štyrmi stoličkami. Interiér apartmánu vkusne dopĺňajú živé kvety a doplnky. Otvorená kúpeľna prepojená priamo s apartmánom ponúka podlahové kúrenie, sprchovací kút, dve umývadlá, veľkú vaňu pre dve osoby. V apartmáne je našim hosťom k dispozícii aj luxusná hotelová kozmetika, papuče a župan.

Cena od 89,- EUR pre dve osoby/noc

Kliknutím na názov, alebo obrázok prejdete na detail apartmánu a flash prezentáciu.

Apartmán č. 3

 

Štúdiový apartmán číslo 4

Síce je to najmenší z našich apartmánov, no aj tak nezaostáva v luxuse. Interiér apartmánu vkusne dopĺňajú živé kvety a doplnky.  Nachádza sa v ňom drevená podlaha, klimatizácia, dve jednolôžkové postele, ktoré je možné spojiť na manželskú posteľ, oddychové lehátko, pracovný stôl, vybavená kuchynka s mikrovlnkou, chladničkou, drezom a kuchynským náradím, jedálenský stôl s dvoma stoličkami, kúpeľna so sprchovacím kútom a luxusnou hotelovou kozmetikou.

Cena od 49,- EUR pre dve osoby/noc

Kliknutím na názov, alebo obrázok prejdete na detail apartmánu a flash prezentáciu.

apartmán 4